October 26, 2020

Polish Times

najnowsze polskie wiadomości

Strzelanina przy stacji benzynowej. Nie żyje 12-letnia dziewczynka, w tle wojna gangów

Strzelanina przy stacji benzynowej. Nie żyje 12-letnia dziewczynka, w tle wojna gangów
Strzelanina w Szwecji. Nie żyje 12-letnia dziewczynkaa postrzelona w nocy z soboty na niedzielę przy stacji benzynowej w gminie Botkyrka pod Sztokholmem - poinformowała w niedzielę szwedzka policja. Prawdopodobnie była ona przypadkową ofiarą wojny gangów. Strzelanina w Szwecji. Nie żyje 12-letnia dziewczynka. Według policji strzały padły z przejeżdżającego obok stacji benzynowej samochodu, dosięgając znajdującą się…

Strzelanina w Szwecji. Nie żyje 12-letnia dziewczynkaa postrzelona w nocy z soboty na niedzielę przy stacji benzynowej w gminie Botkyrka pod Sztokholmem – poinformowała w niedzielę szwedzka policja. Prawdopodobnie była ona przypadkową ofiarą wojny gangów.

Strzelanina w Szwecji. Nie żyje 12-letnia dziewczynka. Według policji strzały padły z przejeżdżającego obok stacji benzynowej samochodu, dosięgając znajdującą się przy barze szybkiej obsługi nastolatkę. Ciężko ranna dziewczynka została przewieziona do szpitala, gdzie w niedzielę zmarła.

Zobacz także

Jak podała gazeta “Expressen”, powołując się na źródła w śledztwie, zginąć miało dwóch młodych mężczyzn z lokalnego gangu Botkyrka. Według świadków byli oni widziani na miejscu zdarzenia, mieli na sobie kamizelki kuloodporne.

Policji dotychczas nie udało się zatrzymać sprawcy. Trwa analiza monitoringu oraz prz

Read More