October 26, 2020

Polish Times

najnowsze polskie wiadomości

Żużel. Motor

Żużel. Motor
Na kilkanaście minut przed rozpoczęciem meczu 8. kolejki PGE Ekstraligi Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław, medycy udali się do boksu Taia Woffindena. Brytyjczyk potrzebował pomocy po próbie toru. Dawid Borek 02 Sierpnia 2020, 19:43 WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Na zdjęciu: Tai Woffinden O 18:45, dokładnie pół godziny przed planowym rozpoczęciem meczu Motor…
Na kilkanaście minut przed rozpoczęciem meczu 8. kolejki PGE Ekstraligi Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław, medycy udali się do boksu Taia Woffindena. Brytyjczyk potrzebował pomocy po próbie toru.

Dawid Borek

Dawid Borek

Tai Woffinden
WP SportoweFakty
/ Jakub Brzózka
/ Na zdjęciu: Tai Woffinden

O 18:45, dokładnie pół godziny przed planowym rozpoczęciem meczu Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław, ruszyła próba toru. Ze strony gospodarzy udział w niej wzięli Grigorij Łaguta i Jarosław Hampel, gości reprezentowali z kolei Maciej Janowski i Tai Woffinden.

Ten drugi po zakończeniu próbnych kółek ucierpiał. – Tai Woffinden uszkodził prawą stopę, zjeżdżając do parkingu. Ale nie przy bramie zjazdowej, a na krawężniku, który umiejscowiony jest nieopodal boksów drużyny gości – wyjaśnił Łukasz Benz z nSport+.

Po zakończeniu próby toru do boksu Taia Woffindena udali się medycy, którzy zaczęli opatrywać nogę żużlowca. – Cierpi, odczuwa dużo bólu, ale powinno być OK – przekazał reporter nSport+.

Na szczęście Tai Woffinden jest zdolny do udziału w zawodach. Zagryzł zęby i w swoim pierwszym starcie wygrał podwójnie z Maksem Fricke.

Relacja LIVE z meczu Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław na WP SportoweFakty.

Zobacz też:

Żużel. GKM – Włókniarz. Holta wściekły na Cieślaka! Poszło o zmianę

Żużel. Lokomotiv – Apator. Waleczni Łotysze postraszyli torunian. Faworyt odjec

Read More